Garnki specjalne

Katalog

Włączone filtry:

  Blog Search

  Najnowsze posty

  Garnki specjalne

  Przydatne w każdym domu akcesoria doskonale uzupełniające swoją funkcjonalnością właściwości Garnków Rzymskich

  Garnki specjalne Jest 5 produktów.

  Podkategorie

  • Pieczenie kurczaków i...

   Idealnie upieczony drób. Wygodna, praktyczna i efektowna forma Chicken Roaster RÖMERTOPF® . Kurczak lub mała kaczka pieczona jest równomiernie na całej swojej powierzchni. Poprzez nagrzanie całego naczynia temperatura przenika również przez wnętrze pieczeni. Wykonanie przepisów kulinarnych takich jak Kurczak po Polsku, czy Kaczka Pekińska nie będą stanowiły najmniejszego problemu. Zbędny tłuszcz spływa na dno naczynia. Dzięki glazurowanej powierzchni formę łatwo jest utrzymać w czystości. Nadaje się również do mycia w zmywarce. 

  • Uprawa ziół
  • Zapiekanki i pasztety

   Podłużna, glazurowana wewnątrz forma do wszelkiego rodzaju zapiekanek. Formę Gratin możemy zastosować do przyrządzania potraw takich jak: zapiekanki, leguminy, pasztety, tarty, kulebiaki, ciasta drożdżowe, kruche, crumble, suflety itp. Dzięki glazurowanej wewnątrz powierzchni formę Gratin łatwo jest utrzymać w czystości. Nadaje się do mycia w zmywarkach. 

  • Prostota użycia

   Po prostu włóż do Garnka Rzymskiego wszystkie produkty i zrelaksuj się podczas gdy Twój posiłek przygotuje się sam!

  • Kurier DHL

   Dostawa kurierem DHL

   Bezpiecznie i szybkie przesyłki kurierskie. Naczynia są bardzo bezpiecznie zapakowane. Dostawa na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin!

  • Bezpieczne płatności

   Oferujemy bezpieczne metody płatności elektronicznych jak też przelewy tradycyjne oraz usługę pobrania płatności przez kuriera dostarczającego towar.