Żaroodporne naczynia do grillowania RÖMERTOPF®

Żaroodporne naczynia do grillowania RÖMERTOPF®

Nowatorska seria żaroodpornych naczyń ceramicznych RÖMERTOPF® GOES BBQ jest przeznaczona do stosowania bezpośrednio na ogniu. 

Żaroodporne naczynia do grillowania RÖMERTOPF® Jest 4 produktów.

 • W magazynie

  Duża forma do grillowania drobiu i warzyw  RÖMERTOPF® GOES BBQ Waga drobiu do 3,5 kg Nadaje się do stawiania na ruszcie, w grillu kulowym, piekarniku lub każdym innym piecu Ø 28,5 x H 18,0

  245,00 zł
 • W magazynie

  Mała ceramiczna forma do grillowania RÖMERTOPF® GOES BBQ przeznaczona dla 2-4 osób Pojemność 2,3 l 2 kg potrawy 31,5 x 19,0 x 8,0 cm Naczynie nadaje się do stosowania:na grillu, rożnie elektrycznym, grillu kulistym, w piekarniku, jak i również na elektrycznej płycie grzewczej, palniku gazowym, lub każdym innym piecu z fajerkami. 

  135,00 zł 165,00 zł
  Obniżka!
 • W magazynie

  Duża ceramiczna forma do grillowania RÖMERTOPF® GOES BBQ przeznaczona dla 4-6 osób Pojemność 4 l 4 kg potrawy Naczynie nadaje się do stosowania: na grillu, rożnie elektrycznym, grillu kulistym, w piekarniku, jak i również na elektrycznej płycie grzewczej, palniku gazowym, lub każdym innym piecu z fajerkami. Naczynia nadają się również do stosowania w...

  195,00 zł
 • W magazynie

  Garnek ceramiczny z pokrywką do grillowania RÖMERTOPF® GOES BBQ przeznaczony dla 2-4 osób Pojemność 2 l 2 kg potrawy Ø 22,5 x H 16,5 cm Naczynie nadaje się do stosowania: na grillu, rożnie elektrycznym, grillu kulistym, w piekarniku, jak i również na elektrycznej płycie grzewczej, palniku gazowym, lub każdym innym piecu z fajerkami.

  185,00 zł
 • Prostota użycia

  Po prostu włóż do Garnka Rzymskiego wszystkie produkty i zrelaksuj się podczas gdy Twój posiłek przygotuje się sam!

 • Kurier DHL

  Dostawa kurierem DHL

  Bezpiecznie i szybkie przesyłki kurierskie. Naczynia są bardzo bezpiecznie zapakowane. Dostawa na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin!

 • Bezpieczne płatności

  Oferujemy bezpieczne metody płatności elektronicznych jak też przelewy tradycyjne oraz usługę pobrania płatności przez kuriera dostarczającego towar.