O nas

Najczęściej kupowane

Promocje

Blog Search

Bezpieczne płatności

 

W sklepie garnkirzymskief.pl udostępniamy Państwu następujące formy płatności.

Pobranie przy odbiorze przesyłki

Z tej formy płatności możemy korzystać w przypadku zamówień, których wartość nie przekracza 500,00 zł. Należy pamiętać, że jej wybranie wiąże się z wyższymi kosztami wysyłki.

Przelew na konto

Tradycyjny przelew na wskazane w potwierdzeniu zamówienia konto naszego sklepu.

Płatność poprzez serwis platnosci.pl

Dzięki współpracy z jednym z najpopularniejszych i najpewniejszych serwisów obsługujących płatności w Internecie - platnosci.pl, który obsługuje wpłaty w kilkuset sklepach internetowych oraz znanych serwisach, takich jak Onet.pl, Wp.pl, Allegro.pl, Empik, Skype, możemy zaoferować możliwość opłacenia zamówienia za pomocą szybkiego przelewu bezpośrednio z Państwa konta bankowego. Serwis platnosci.pl współpracuje z takimi bankami, jak mBank,  MultiBank, BZWBK, Bank Pekao, Inteligo, Lukas Bank, Nordea, PKO BP, BPH, ING, BGŻ, Citi, Kredyt Bank, Polbank, Raiffeisen, Deustche Bank, Millenium. 

Serwis umożliwia również dokonanie płatności kartami kredytowymi VISA, Mastercard, Diners Club, POLCARD, JCB.

Serwis Platnosci.pl ściśle przestrzega procedur bezpieczeństwa podczas realizacji operacji finansowych w sieci Internet. Można o nich przeczytać tutaj.

 

PayPal

PayPal to wiodący na świecie, międzynarodowy system płatności realizowanych m.in. przy użyciu karty kredytowej. Pozwala ona na bezpieczne (bez ujawniania informacji finansowych) dokonanie płatności przez Internet w ponad 190 krajach.

Płatności przy użyciu tego systemu mogą być dokonywane za pośrednictwem kart kredytowych VISA i MASTERCARD oraz kart debetowych: VISA ELECTRON i VISA GOLD.

Konto użytkownika systemu PayPal może być także zasilane w inny sposób: poprzez przelewy bankowe, czy też płatności otrzymywane od innych posiadaczy tego typu kont.