O nas

WYSYŁKI I ZWROTY

Paczki z garnkami nadawane są w przeciągu 1 dnia roboczych od momentu otrzymania potwierdzenia wpływu płatności lub określenia płatności jako pobranie. W przypadku braku towaru na magazynie przesyłka może się przedłużyć o czym zostanie cie Państwo poinformowani.

Garnki rzymskie RÖMERTOPF  wysyłane są w bezpiecznym opakowaniu składającym się z dwóch kartonów. Pierwszy karton stanowi kolorowe, prezentowe pudełko, drugi karton wysyłkowy wypełniony jest miękką tekturą. Opakowanie, łącznie z taśmą klejącą jest w 100% ekologiczne bez plastikowych elementów.


Doradzamy zebrać kilka produktów w jednym zamówieniu aby uniknąć powielania kosztów transportu. W przypadku złożenia kilku zamówień koszty przesyłki są obliczane jak za jedno zamówienie.

Koszt wysyłki kurierem za dokonanie zakupów do 300 zł przy przedpłacie: 16 zł

Koszt wysyłki kurierem za dokonanie zakupów do 300 zł za pobraniem: 20 zł

Wysyłka gratis przy dokonaniu zakupów od 300 zł

Zwrot nieużywanych garnków możliwy jest w przeciągu 14 dni roboczych


 • Prostota użycia

  Po prostu włóż do Garnka Rzymskiego wszystkie produkty i zrelaksuj się podczas gdy Twój posiłek przygotuje się sam!

 • Kurier DHL

  Dostawa kurierem DHL

  Bezpiecznie i szybkie przesyłki kurierskie. Naczynia są bardzo bezpiecznie zapakowane. Dostawa na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin!

 • Bezpieczne płatności

  Oferujemy bezpieczne metody płatności elektronicznych jak też przelewy tradycyjne oraz usługę pobrania płatności przez kuriera dostarczającego towar.