Wypiek chleba

Wypiek chleba
Wypiek chleba

Formy Pane RÖMERTOPF® pozwalają na upieczenie chleba doskonałego. Chleb powstały na naturalnym zakwasie i wypieczony w formach Pane jest naturalnym nieprzetworzonym przemysłowo produktem. Zdrowym i łatwym w wykonaniu. Upieczony chleb będzie chrupiący, długo świeży i bez dodatków takich jak ulepszacze. Glazurowane wnętrze formy zapewni łatwe utrz...

Formy Pane RÖMERTOPF® pozwalają na upieczenie chleba doskonałego. Chleb powstały na naturalnym zakwasie i wypieczony w formach Pane jest naturalnym nieprzetworzonym przemysłowo produktem. Zdrowym i łatwym w wykonaniu. Upieczony chleb będzie chrupiący, długo świeży i bez dodatków takich jak ulepszacze. Glazurowane wnętrze formy zapewni łatwe utrzymanie naczynia w czystości oraz zapobiegnie powstawaniu pleśni w wilgotnej strukturze gliny. Zewnętrzna powierzchnia naczynia przyjmuje wodę, którą w trakcie pieczenia oddaje do wnętrza piekarnika. Zapewnia to utrzymanie wilgoci podczas pieczenia.

Więcej

Wypiek chleba Jest 6 produktów.

  • Prostota użycia

    Po prostu włóż do Garnka Rzymskiego wszystkie produkty i zrelaksuj się podczas gdy Twój posiłek przygotuje się sam!

  • Kurier DHL

    Dostawa kurierem DHL

    Bezpiecznie i szybkie przesyłki kurierskie. Naczynia są bardzo bezpiecznie zapakowane. Dostawa na terenie całego kraju w ciągu 24 godzin!

  • Bezpieczne płatności

    Oferujemy bezpieczne metody płatności elektronicznych jak też przelewy tradycyjne oraz usługę pobrania płatności przez kuriera dostarczającego towar.