Główna

Podkategorie

 • Wypiek chleba

  Formy Pane RÖMERTOPF® pozwalają na upieczenie chleba doskonałego. Chleb powstały na naturalnym zakwasie i wypieczony w formach Pane jest naturalnym nieprzetworzonym przemysłowo produktem. Zdrowym i łatwym w wykonaniu. Upieczony chleb będzie chrupiący, długo świeży i bez dodatków takich jak ulepszacze. Glazurowane wnętrze formy zapewni łatwe utrzymanie naczynia w czystości oraz zapobiegnie powstawaniu pleśni w wilgotnej strukturze gliny. Zewnętrzna powierzchnia naczynia przyjmuje wodę, którą w trakcie pieczenia oddaje do wnętrza piekarnika. Zapewnia to utrzymanie wilgoci podczas pieczenia.

 • Formy i pojemniki

    

 • Żaroodporne naczynia...

  Nowatorska seria żaroodpornych naczyń ceramicznych jest przeznaczona do stosowania bezpośrednio na ogniu. Używaj jak chcesz i gdzie chcesz! Na grillu, na kuchence gazowej, na kuchence elektycznej (nie na cerramicznej), wstawiaj do ogniska. 

 • Garnki rzymskie

  Witamy w świecie garnków rzymskich RÖMERTOPF®

  Przygotowanie potraw w garnkach rzymskich RÖMERTOPF® umożliwi nam odkrycie na nowo zdrowej i lekkiej kuchni. Gotowanie w garnku rzymskim RÖMERTOPF® to naturalny i łatwy sposób przyrządzania wszelkich potraw. Dzięki utrzymaniu niezbyt wysokiej temperatury pieczenia pozostaną zachowane substancje zapachowe, witaminy i mikroelementy. Idąc z duchem czasu i wychodząc naprzeciw wymogom nowoczesnej kuchni garnki rzymskie RÖMERTOPF® zapewnią nam zdrowe gotowanie, wygodę i zadowolenie.

  Garnki zaliczane są do wyjątkowych produktów z długą i bogatą tradycją. Produkowane od niemal 50 lat zyskały sławę na całym świecie. Znane są w Japonii, w obydwu Amerykach, Skandynawii, Rosji i wielu innych krajach, gdzie wykorzystuje się je do gotowania regionalnych potraw. Znajdują zastosowanie w każdej kulturze kulinarnej. Wykonane z naturalnego materiału jakim jest glina zapewniają zdrowe gotowanie potraw.

Aktywne filtry