Chlebak RÖMERTOPF®  - okrągły, naturalna terakota
search
  • Chlebak RÖMERTOPF®  - okrągły, naturalna terakota

Chlebak RÖMERTOPF® 4,5litra okrągły, naturalna terakota

355,00 zł
Brutto

Chlebak RÖMERTOPF® - okrągły, naturalna terakota, szkliwiony : Kod produktu 80905

Rozmiary dolnej części naczynia:
30 cm średnica u góry wraz ze ścianką naczynia
23 cm dno naczynia
11 cm wysokość naczynia
Ilość

  Polityka bezpieczeństwa

Zobacz jak chronimy twoje dane

  Zasady dostawy

Dostawa produktów

Chyba każdy bez wątpienia zna problem z przechowywaniem chleba. 

Przy przechowywaniu w lodówce szybko traci smak i wysycha przez co trudno jest go kroić. Pojemniki z tworzywa sztucznego lub torby nie są lepsze, ponieważ w tym przypadku cierpi smak chleba i zwiększa się ryzyko rozwoju pleśni. Z kolei w drewnianych pojemnikach na chleb powietrze cyrkuluje bardzo mocno przez co chleb bardzo szybko wysycha i staje się twardy. Także dzielenie na porcje i zamrażanie nie każdemu odpowiada.


Rozwiązaniem jest właściwe przechowywanie pieczywa. Idealnie do tego celu nadają się gliniane pojemniki do pieczywa firmy RÖMERTOPF® Ten wykonany z naturalnej gliny pojemnik do pieczywa zapewnia optymalny klimat, który utrzymuje świeży chleb dłużej. Silnie higroskopijna glina zatrzymuje wilgoć, a boczne otwory zapewniają właściwą cyrkulację powietrza. Dzięki temu chleb zachowuje świeżość i naturalny smak nawet przez kilka dni przez co unikasz wyrzucania pieczywa, a tym samym zmniejszasz koszty utrzymania.

Szkliwiona dolna część chlebaka o średnicy 30 cm oraz 11 cm wysokości zapewnia swobodne przechowywanie podłużnego bochenka chleba o masie 500 g lub dwóch chlebów o mniejszych wymiarach i kilku bułek.  

Wszystkie naczynia firmy RÖMERTOPF podlegają bardzo rygorystycznym badaniom na zawartość metali ciężkich (ołowiu, kadmu, rtęci)zgodnie z wymogami Dyrektywy Komisji UE 2005/31/WE oraz posiadają Deklarację wyrobu przeznaczonego do kontaktu ze środkami spożywczymi zgodną z Dyrektywą 1984/500/EWG.

80905

Opis

Średnica
29
Wysokość
11

Pliki do pobrania

Instrukcja obsługi

Najważniejsze informacje dotyczące postępowania z garnkiem rzymskim RÖMERTOPF

Pliki do pobrania (0)

Dyrektywa WE

Dyrektyw WE w sprawie deklaracji zgodności i kryteriów skuteczności metody analizy w przypadku wyrobów ceramicznych przeznaczonych do kontaktu ze środkami spożywczymi.

Pliki do pobrania (0)
Komentarze (0)
Na razie nie dodano żadnej recenzji.